Lektorská činnost a Outdoor

 

Outdoor

voda_sm

Vodní turistika

Vodní turistika na dvoumístných kánoích nebo čtyř až šestimístných raftech je vhodná pro školní kolektivy (od šestého ročníku základního školství výš) nebo firemní teambuilding. Jedná se o splouvání řek a aktivity na vodě do obtížnosti WWIII (obtížnost řeky použitého úseku je volena podle velikosti a zkušeností skupiny).

snowboard_sm

Snowboarding

Snowboarding je v současnosti takřka stejně populární jako sjezdové lyžování. Tímto nabízím své služby instruktora s dlouholetými zkušenostmi a praxí.

horolezectvi_sm

Nízké lanové lávky a horolezectví

Nízké lanové lávky se připravují ve výšce přibližně jednoho metru a jejich smyslem je připravit psychickou a fyzickou výzvu pro účastníky. Existuje mnoho variant lávek různých obtížností a závisí jen na domluvě, jak náročný celý program bude. Tato aktivita se používá nejen jako výzva pro jednotlivce, ale také pro práci se stmelením a důvěrou v kolektivu, protože bezpečnost je přímo vázána na všechny účastníky. Program je vhodný jak pro školy (od šestého ročníku základního školství výš) tak i pro firemní teambuilding.
Sportovní lezení nebo slaňování je programem zaměřeným především na jednotlivce, opět jako psychická a fyzická výzva. Je vhodný jak pro školy (od osmého ročníku základního školství výš) tak i pro firemní teambuilding.

Webové stránky a eLearning

Ne každý je v dnešní době odborníkem v práci s výpočetní technikou a IT technologiemi. Proto nabízím školení a semináře k provozu a obsluze všech opensourcových platforem, jejichž instalaci nabízím (WordPress, Claroline, atd.). Tyto semináře je možné uskutečnit přímo na Vašem pracovišti nebo prostory pro vzdělávání zajistím sám.

Komentáře jsou uzavřeny.