Outdoor a hrátky s GPS

voda_sm

Vodní turistika

Vodní turistika na dvoumístných kánoích nebo čtyř až šestimístných raftech je vhodná pro školní kolektivy (od šestého ročníku základního školství výš) nebo firemní teambuilding. Jedná se o splouvání řek a aktivity na vodě do obtížnosti WWIII (obtížnost řeky použitého úseku je volena podle velikosti a zkušeností skupiny).

snowboard_sm

Snowboarding

Snowboarding je v současnosti takřka stejně populární jako sjezdové lyžování. Tímto nabízím své služby instruktora s dlouholetými zkušenostmi a praxí.

horolezectvi_sm

Nízké lanové lávky a horolezectví

Nízké lanové lávky se připravují ve výšce přibližně jednoho metru a jejich smyslem je připravit psychickou a fyzickou výzvu pro účastníky. Existuje mnoho variant lávek různých obtížností a závisí jen na domluvě, jak náročný celý program bude. Tato aktivita se používá nejen jako výzva pro jednotlivce, ale také pro práci se stmelením a důvěrou v kolektivu, protože bezpečnost je přímo vázána na všechny účastníky. Program je vhodný jak pro školy (od šestého ročníku základního školství výš) tak i pro firemní teambuilding.
Sportovní lezení nebo slaňování je programem zaměřeným především na jednotlivce, opět jako psychická a fyzická výzva. Je vhodný jak pro školy (od osmého ročníku základního školství výš) tak i pro firemní teambuilding.

Hrátky s GPS

Outdoorové hry s GPS přístrojem by bylo možné rozdělit na dva základní typy:

  • klasické hledání pokladu – postup terénem po jednotlivých trasových bodech s plněním úkolů a překonáváním překážek
  • hra WHERIGO – komplikovanější a komplexnější hra, kde GPS přístroj hráče provádí příběhem, umožňuje mu komunikovat s virtuálními postavami a sbírat předměty, které následně ve hře používá. Program je možné spojit s překonáváním překážek a luštěním hádanek v terénu

Programy, které jsem v obou variantách schopen připravit jsou vhodné jak pro školy (od čtvrtého ročníku základního školství výš), tak pro firemní teambuilding. V rámci GPS lektoringu nabízím i semináře k tvorbě WHERIGO her.

Komentáře jsou uzavřeny.