Outdoor

Vodní turistika

Vodní turistika na dvoumístných kánoích nebo čtyř až šestimístných raftech je vhodná pro školní kolektivy (od šestého ročníku základního školství výš) nebo firemní teambuilding. Jedná se o splouvání řek a aktivity na vodě do obtížnosti WWIII (obtížnost řeky použitého úseku je volena podle velikosti a zkušeností skupiny).

Jako instruktor vodní turistiky s více než dvacetiletou praxí nabízím své služby pro organizaci a pořádání vodáckých kurzů na českých řekách.

Snowboarding

Snowboarding je v současnosti takřka stejně populární jako sjezdové lyžování. Tímto nabízím své služby instruktora s dlouholetými zkušenostmi a praxí.

Hrátky s GPS

Outdoorové hry s GPS přístrojem by bylo možné rozdělit na dva základní typy:

  • klasické hledání pokladu – postup terénem po jednotlivých trasových bodech s plněním úkolů a překonáváním překážek
  • hra WHERIGO – komplikovanější a komplexnější hra, kde GPS přístroj hráče provádí příběhem, umožňuje mu komunikovat s virtuálními postavami a sbírat předměty, které následně ve hře používá. Program je možné spojit s překonáváním překážek a luštěním hádanek v terénu

Programy, které jsem v obou variantách schopen připravit jsou vhodné jak pro školy (od čtvrtého ročníku základního školství výš), tak pro firemní teambuilding.

Komentáře jsou uzavřeny.